Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Kontakt
Dodaj obiekt

Start » Zakład Piekarniczo-Cukierniczy J. i M. Mrowiec

Groszkowa 308
Bielsko-Biała 43-300
tel. 33 817 20 65, 602 227 455
www.jmmrowiec.pl
Kategorie: Cukiernie, Piekarnie,


Opis

 Witamy na stronie piekarni-cukierni J.M. Mrowiec. Nasz zakład mieści się w Jaworzu Średnim przy ulicy Groszkowej 308. Jesteśmy firmą z kilkunastoletnią tradycją, której główną ideą jest zadowolenie klientów. Zawsze z takim samym zaangażowaniem i sercem, dbamy o to, by wypiekane pieczywo i ciasta były jak najwyższej jakości, która w parze z tradycją jest nieodłącznym elementem prowadzonej przez nas działalności. Wysokiej klasy wyroby, a także rozsądne ceny przyczyniły się do stopniowego rozwoju naszej firmy, a także ciągłego poszerzania asortymentu oferowanych przez nas towarów. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom w zakresie pieczywa i wyrobów cukierniczych. Do produkcji pieczywa używany jest naturalny kwas chlebowy, co gwarantuje otrzymanie wysokiej jakości tradycyjnego, wiejskiego chleba oraz wielu innych gatunków pieczywa. Naszą specjalnością w zakresie cukiernictwa są tradycyjne kołacze regionalne oraz foto-torty.

Gorąco zachęcamy do spróbowania naszych produktów!

Nasz zakład prowadzi również sprzedaż swych wyrobów we własnym sklepie firmowym na Osiedlu Polskich Skrzydeł w Bielsku-Białej przy ul. Trzech Diamentów 8 oraz w dwóch tzw. autosklepach.

 

 

Wyświetlono: 2097 razy
  Ocena: 0.0
Jedzenie
  Ocena: 0.0
Wygląd lokalu
  Ocena: 0.0
Stosunek ceny do jakości
  Ocena: 0.0
Jakość obsługi
  Ocena: 0.0
Łącznie
Galeria
Gdzie jesteśmy
Dodaj własny przepis
Słowa kluczowe: Zakład piekarniczo-cukierniczy w Bielsku-Białej, Zakład piekarniczo cukierniczy mrowiec, Mrowiec pieczywo BIelsko, Mrowiec opinie
Ostatnie opinie
Ocena: 5

Jakość obsługi

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 5

Stosunek ceny do jakości

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 5

Jedzenie

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 3

Wygląd lokalu

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 1

Jedzenie

Wild Bean Cafe

Bielsko-Biała

Ostatnie dodane lokale

A'petite

Jaworze

eosanka

Bielsko-Biała

Restauracje Bielsko Pizza Bielsko
Aktualności
Więcej aktualności