Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Kontakt
Dodaj obiekt

Start » Wrona Catering & food service

Bielsko-Biała, Warszawska 153
Bielsko-Biała 43-300
tel. 508 193 801
www.wronacatering.pl
E-mail: kontakt@wronacatering.pl Kategorie: Catering, Obsługa imprez,


Opis


   Stale realizujemy wszystkie typowe usługi gastronomiczne i cateringowe. Od lat, z powodzeniem współpracujemy z klientami prywatnymi, firmami oraz instytucjami.
Terminy realizacji zależą od skali oraz charakteru danego zamówienia. Przy każdym zleceniu konsultujemy menu oraz zakres danej usługi. Staramy się aby nasza oferta była elastyczna i jak najlepiej dostosowana do potrzeb naszych klientów dlatego nigdy nie stosujemy sztywnych rozwiązań. W konsekwencji można dowolnie zmienić sugerowane menu, negocjować satysfakcjonującą cenę, korzystać z usług dodatkowych.   Staramy się by Wrona Catering & Food Service była solidną i godną polecenia marką, która swoją pozycję buduje na zaufaniu i zadowoleniu klientów.

 

Catering dla firm i instytucji
Z klientami biznesowymi współpracujemy od lat. Każdego traktujemy indywidualnie, ponieważ wiemy, że konkretna okazja potrzebuje odpowiedniej, nieszablonowej oprawy. Śledzimy najnowsze trendy, pamiętając jednocześnie o sprawdzonych i pewnych rozwiązaniach, wypracowanych wraz z wieloletnim doświadczeniem. Wiemy, że posiłek to coś więcej niż przyjemność dla podniebienia. Wykwintne zakąski podkreślą rangę bankietu. Krzepiący lunch poprawi koncentrację podczas wymagającego szkolenia. Niekonwencjonalna przerwa koktajlowa może sprawić że konferencja na dłużej zapadnie w pamięci jej uczestników. Diabeł tkwi w szczegółach. My z przyjemnością o nie zadbamy.

Oferta dla klientów prywatnych
Trudno zliczyć wszystkie okoliczności, te rodzinne jak i towarzyskie, kiedy tradycyjnie bądź spontanicznie spotykamy się przy stole. Naszą ambicją jest zadbać o to symboliczne miejsce tak aby każda celebracja pełna była radości, ciepła i niezapomnianych wrażeń – nie tylko kulinarnych. Dla nas catering to coś więcej niż gwarancja znakomitego posiłku. Państwa pomysły i sugestie w połączeniu z naszym doświadczeniem i nieszablonowym podejściem z pewnością zaowocują smacznymi i co najważniejsze udanymi spotkaniami.

Wyświetlono: 2952 razy
  Ocena: 4.0 (2)
Jedzenie
  Ocena: 1.5 (2)
Wygląd lokalu
  Ocena: 3.5 (2)
Stosunek ceny do jakości
  Ocena: 5.0 (2)
Jakość obsługi
  Ocena: 3.5 (8)
Łącznie
Galeria
Gdzie jesteśmy
Dodaj własny przepis
Słowa kluczowe: wrona catering bielsko, Wrona bielsko, Catering i imprezy okolicznościowe w Bielsku-Białej , Wrona Catering w Bielsku, Wrona Catering opinie, Wrona Catering Bielsko-Biała opinie
Ostatnie opinie
Ocena: 5

Jakość obsługi

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 5

Stosunek ceny do jakości

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 5

Jedzenie

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 3

Wygląd lokalu

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 1

Jedzenie

Wild Bean Cafe

Bielsko-Biała

Ostatnie dodane lokale

A'petite

Jaworze

eosanka

Bielsko-Biała

Restauracje Bielsko Pizza Bielsko
Aktualności
Więcej aktualności