Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Kontakt
Dodaj obiekt

Start » Schronisko PTTK Szyndzielnia

Bielsko-Biała, Szyndzielnia
Bielsko-Biała 43-309
tel. 33 470 64 68, 33 814 40 47
www.szyndzielnia.com.pl
E-mail: schronisko@szyndzielnia.com.pl Kategorie: Jadłodajnie/Stołówki, Schroniska,


Opis

    Zapraszamy Państwa do niezapomnianej wycieczki, której celem jest zdobycie szczytu Szyndzielni na wysokości 1026m.n.p.m.
   Na miejscu znajduje się jedno z największych i najstarszych schronisk w Beskidzie Śląskim, którego nazwa jest identyczna z nazwą góry, na której jest położone.
   Zapraszamy do schroniska na Szyndzielni każdego, kto pragnie odpocząć, pooddychać świeżym górskim powietrzem, posłuchać śpiewu ptaków, poopalać się na polanie nieopodal schroniska, z której rozciąga się przepiękny widok na Bielsko- Białą, na której w zimie można nauczyć się jazdy na nartach.
   Zdobycie Szyndzielni rodziną z dziećmi, osobą starszym czy niepełnosprawnym ułatwi nowoczesna kolejka gondolowa, która w niespełna 10 minut wywiezie Państwa z Bielska- Białej dwukilometrową trasą do górnej stacji, z której jest już tylko parę minut drogi do schroniska.


   Schronisko Szyndzielnia może być celem Państwa wędrówki lub tylko przystankiem na posiłek i odpoczynek. Z Szyndzielni można wyruszyć do sąsiednich schronisk na Klimczoku, Błatniej i Dębowcu lub dojść do Bystrej Śląskiej, Szczyrku, Brennej oraz Wapiennicy po drodze podziwiając wspaniałe widoki na okolice.
   Wycieczkę na Szyndzielnię uwieńczyć może wspaniała zabawa na torze saneczkowym, znajdującym się u podnóża góry.

Wyświetlono: 2830 razy
  Ocena: 0.0
Jedzenie
  Ocena: 0.0
Wygląd lokalu
  Ocena: 0.0
Stosunek ceny do jakości
  Ocena: 0.0
Jakość obsługi
  Ocena: 0.0
Łącznie
Galeria
Gdzie jesteśmy
Dodaj własny przepis
Słowa kluczowe: Schronisko górskie PTTK Szyndzielnia w Bielsku-Białej, kolej linowa, schronisko szyndzielnia bielsko opinie, schronisko szyndzialnia opinie.
Ostatnie opinie
Ocena: 5

Jakość obsługi

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 5

Stosunek ceny do jakości

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 5

Jedzenie

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 3

Wygląd lokalu

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 1

Jedzenie

Wild Bean Cafe

Bielsko-Biała

Ostatnie dodane lokale

A'petite

Jaworze

eosanka

Bielsko-Biała

Restauracje Bielsko Pizza Bielsko
Aktualności
Więcej aktualności