Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Kontakt
Dodaj obiekt

Start » Restauracja EM

Koziegłowy, Żarecka 72
Koziegłowy 42-350
tel. 666 031 214
http://www.restauracja-em.pl
Facebook http://www.facebook.com/pages/Restauracja-EM/182264428479058
E-mail: biuro@restauracja-em.pl Kategorie: Obsługa imprez, Catering, Restauracje, Sale bankietowe,


Opis

    Restauracja EM zainaugurowała swoją działalność na przełomie roku 2006/2007 Zabawą Sylwestrową . Głównym celem Restauracji EM zwanej także Centrum Przyjęć Okolicznościowych EM stała się organizacja przyjęć okolicznościowych. Duża przestronna dobrze oświetlona sala mieszcząca nawet 180 osób, przytulne i ciche otoczenie sali, piękny ogród i przestronny taras to główne atuty naszego lokalu. Dzięki profesjonalnie wyposażonej kuchni oraz wykwalifikowanemu personelowi dania serwowane naszym klientom są smaczne i dobrze doprawione.

   Do końca 2011 roku w Restauracji EM odbyło się już kilkaset różnego rodzaju przyjęć od małych spotkań po duże dwudniowe wesela. Z uwagi na fakt, iż Restauracja EM jest biznesem rodzinnym, każdy klient może liczyć na indywidualne traktowanie. Wszelkie szczegóły ustala się z właścicielami lokalu, a podczas trwania przyjęcia wszystko jest nadzorowane i dopilnowywane przez nich samych. Dzięki temu Restauracja EM ma już spore grono zadowolonych klientów, którzy stale wracają. Skąd się wzięło EM zapytacie? Od inicjałów imion właściciela i jego małżonki czyli Eli i Marka, albo jak śmieje się ich syn od eM jak e...Miłość.

   W dni powszednie od poniedziałku do piątku w restauracji można zjeść smaczny obiad za przyzwoitą sumę. Codziennie serwowane jest także danie dnia w specjalnej atrakcyjnej cenie. Restauracja jest czynna również w weekendy gdy nie odbywają się na sali imprezy zamknięte. Króluje u nas kuchnia polska i żydowska.
Z uwagi na duże zainteresowanie naszymi produktami i częste pytania naszych gości o możliwość zamówienia przekąsek i dań do domu czy firmy zaczęliśmy świadczyć także usługi cateringowe.

   Możemy dla Państwa przygotować przyjęcie w formie cateringu dla kilku osób, a także bankiet na kilkaset osób. Przyjmujemy także zamówienia na mięsa pieczone i wszelkie inne wyroby w okresie przedświątecznym i nie tylko. Wszystko co oferujemy jest przygotowywane w naszym lokalu.

   Ostatnią inicjatywą właścicielki Restauracji EM Pani Eli był wypiek tradycyjnego chleba na zakwasie. Okazał się on hitem i jest w stałej ofercie Restauracji (także sprzedaż na bochenki).

 

   Co roku organizujemy także różnego rodzaju zabawy i bale na których promujemy naszą salę serwując nietuzinkowe dania zarówno ciepłe jak i zimne. Angażując zaprzyjaźnione zespoły dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście wychodzili z naszych zabaw nie tylko pojedzeni, ale także wytańczeni i zadowoleni.

 

   W 2011 roku nasi kucharze uzyskali certyfikat na Marchwiaka (ciasto z marchwi) jako produkt regionalny. Jest ono stałym deserem w naszej restauracji. Pomagali oni także w realizacji nowej publikacji kulinarnej przygotowywanej przez Śląską Organizację Turystyczną pt. Śląskie Smaki wykonując potrawy regionalne które później były fotografowane do tejże właśnie książki.
   

   Stoisko z wyrobami Restauracji EM można również spotkać na różnego rodzaju imprezach plenerowych, jarmarkach itp. Promujemy tam naszą kuchnie sprzedając różnorodne wyroby w zależności od charakteru imprezy. Jedną z takich dużych imprez w której bierzemy udział jest odbywające się w Lelowie Święto Ciulimu i Czulentu.    Oprócz wspomnianych wcześniej potraw na naszym stoisku można było spróbować min. gęsich szyjek, gęsich pipek, tatara żydowskiego, charosetu i kućmoka.

 

   Smaczne jedzenie, nietuzinkowe dekoracje i niesamowita estetyka jest zasługą naszych kucharzy. Uczestniczą oni cięgle w nowych szkoleniach. Należą min. do Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej stowarzyszenia o działaniu ogólnopolskim, które postuluje odnowę kuchni polskiej, staropolskiej i myśliwskiej, a także chce kształtować wizerunek kuchni regionalnych. Z Panem Wiesławem Ambrozem prezesem tego stowarzyszenia jesteśmy bardzo zaprzyjaźnieni. Drugą jeszcze większą wspólnotą kucharską do której należą nasi kucharze jest Euro-Toques oddział Polska czyli organizacja skupiająca ponad 7000 europejskich kucharzy i szefów kuchni w Europie i na Świecie.
   Ostatnim odbytym szkoleniem przeprowadzonym w naszej restauracji przez jednego z członków Euro-Toques była produkcja wędlin: kiełbas, szynek, baleronów, salcesonu i leberki wg starych receptur bez użycia tzw ulepszaczy. Wymusiło to na właścicielu wybudowanie specjalnego pieca do wędzenia. Efekty szkolenia były wyśmienite i nasza ekipa kucharska już przygotowuje się do produkcji wędlin w okresach przedświątecznych, choć być może nawet częściej.
   

   Oprócz dobrej kuchni Restauracja EM stawia także na obsługę. Wykwalifikowani kelnerzy obsługujący przyjęcia okolicznościowe są doszkalani i dostosowywani do wymogów i standardów panujących w restauracji przez syna właścicieli oraz drugą kierowniczkę sali.
   Głównym celem postawionym przez właścicieli firmy to dbałość ich samych oraz pracowników Restauracji EM aby nasi klienci opuścili nasz lokal zadowoleni i do niego wracali.

Wyświetlono: 2394 razy
  Ocena: 0.0
Jedzenie
  Ocena: 0.0
Wygląd lokalu
  Ocena: 0.0
Stosunek ceny do jakości
  Ocena: 0.0
Jakość obsługi
  Ocena: 0.0
Łącznie
Galeria
Gdzie jesteśmy
Dodaj własny przepis
Słowa kluczowe: Restauracja EM w Koziegłowy wyroby regionalne, catering i imprezy zorganizowane, restauracja EM opinie koziegłowy, em żarecka koziegłowy, em opinie koziegłowy.
Ostatnie opinie
Ocena: 5

Jakość obsługi

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 5

Stosunek ceny do jakości

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 5

Jedzenie

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 3

Wygląd lokalu

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 1

Jedzenie

Wild Bean Cafe

Bielsko-Biała

Ostatnie dodane lokale

A'petite

Jaworze

eosanka

Bielsko-Biała

Restauracje Bielsko Pizza Bielsko
Aktualności
Więcej aktualności