Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Kontakt
Dodaj obiekt

Start » Regulamin serwisu

Regulamin


Postanowienia ogólne
1. Serwis Smaki Podbeskidzia (zwany dalej „Serwisem”) jest własnością firmy: Zakład „Aga” Bogdan Śmierzchalski Marek Śmierzchalski Tadeusz Czaja Spółka Jawna z siedzibą: 43-332 Pisarzowice 1. NIP: 547-004-63-38, Regon 070279200, KRS nr: 0000098399, tel.: 536 880 070, adres mailowy: biuro@smakipodbeskidzia.pl.
Serwis przeznaczony jest do prezentowania materiałów i informacji o obiektach gastronomicznych (zwanych dalej „lokalami”). Ponadto serwis prezentuje oceny lokali, propozycje potraw kulinarnych wraz z ocenami internautów i wypowiedziami na forum.

 

2. Serwis umożliwia odwiedzającym internautom:
a) przeglądanie i czytanie materiałów zamieszczonych na stronach Serwisu,
b) wyszukiwanie lokali i potraw za pomocą wyszukiwarki.

 

3. Rejestracja nie wymaga podawania danych osobowych, portal nie przechowuje danych osobowych. Do rejestracji wystarczy podanie adresu email i hasła. Po rejestracji zalogowany internauta może:
a) dokonać oceny wybranego lokalu w skali 1-5 wyrażonej gwiazdkami,
b) dodać przepis i zdjęcia potrawy kulinarnej w kąciku kulinarnym,
c) dodać komentarz do przepisu potrawy z kącika kulinarnego,
c) zaprenumerować bezpłatny newsletter.

4. Każdy z użytkowników Serwisu podczas rejestracji w Serwisie akceptuje niniejszy Regulaminu i zobowiązuje się działać w Serwisie zgodnie z postanowieniami Regulaminu. Wszystkich zmianach w regulaminie zostaną wprowadzone do regulaminu widocznego na stronie Serwis: https://www.smakipodbeskidzia.pl/regulamin.html

 

5. Niedozwolone jest zarówno kopiowanie materiałów i informacji, ocen, komentarzy, opinii, zdjęć, przepisów znajdujących się na stronach Serwisu bez zgody Redakcji.

 

6. Zarejestrowany użytkownik w każdej chwili może usunąć swoje konto, a także dane, które podał w formularzu rejestracyjnym. Użytkownik nie ma wpływu na oceny i komentarze wprowadzonych przez niego potraw, obiektów gastronomicznych dokonywanych przez innych zarejestrowanych użytkowników.

 

7.Wszystkie zamieszczone w Serwisie komentarze i oceny są opiniami użytkowników i Redakcja Serwisu nie ponosi za nie odpowiedzialności.

 

8. Użytkownik nie może umieszczać w Serwisie przekazów reklamowych nie związanych z lokalem, linków prowadzących do innych stron oraz używania zwrotów i określeń uznawanych powszechnie za wulgarne i obraźliwe (administrator zastrzega sobie prawo do usuwania ww. treści).


9. W Serwisie można korzystać z trzech form wpisu reklamowego.
a) bezpłatny wpis – zawiera dane teleadresowe lokalu.
b) ekonomiczny (koszt 49zł/rok) zawierający dane kontaktowe , typ i dodatkowe informacje o lokalu, logo, lokalizację, adres strony www, facebook, 10 potraw i 2 zdjęcia.
c) premium (koszt 99zl/rok) zawierający dane kontaktowe, typ i dodatkowe informacje o lokalu, logo, lokalizację, adres strony www, facebook, możliwość wprowadzenia nieograniczonej ilości potraw, 15 zdjęć, wyróżnienie na stronie.

 

10. Klient może wybrać następujące formy płatności za wpis reklamowy: przelew na konto lub przez Płatności.pl.

 

11. Dane lokalu może wprowadzić internauta posiadający konto w Serwisie.

 

12. Wpis reklamowy będzie widoczny do 24 godz. po wypełnieniu i wysłaniu formularza rejestracyjnego.

 

13. Po zaksięgowaniu wpłaty do 7 dni zostanie wystawiona i wysłana pocztą faktura za zakupioną usługę.

 

14. Reklamacje należy zgłaszać drogą mailowa na adres: biuro@smakipodbeskidzia.pl . Reklamacje rozpatrywane są do 7 dni roboczych.

 

15. Przez cały czas trwania umowy każda ze stron ma prawo do jej rozwiązania. Wypowiedzenie umowy musi zostać wysłane mailem na adres: biuro@smakipodbeskidzia.pl.

 

16. Po rozwiązaniu umowy w terminie do 10 dni od podpisania umowy całość wpłaconej kwoty za wpis reklamowy zostanie zwrócona na wskazane przez klienta konto do 7 dni roboczych. Jeśli rozwiązanie umowy nastąpi w terminie późniejszym niż 10 dni od podpisania umowy zwrot kwoty będzie przelany do 7 dni na wskazane przez klienta konto po potraceniu opłaty manipulacyjnej w wysokości 30zł.

 

Zarejestrowany użytkownik pozwala na wykorzystanie wprowadzonych danych i treści o lokalu w kampaniach reklamowych Serwisu np. przy produkcji ulotek reklamowych itp.
Dane osobowe podane podczas rejestracji w serwisie sa gromadzone i przetwrzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe sa wykorzystywane tylko i wyłącznie do informowania o kampaniach reklamowych i promocjach i nie będą udostępniane osobom trzecim.
Każdy z zarejestrowanych użytkowników ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

Za błędnie wprowadzone nieprawdziwe dane i inne informacje zamieszczone w Serwisie przez zarejestrowanego użytkownika redakcja Serwisu nie ponosi odpowiedzialności. W sytuacji gdy zarejestrowany użytkownik narusza regulamin lub działa ze szkoda dla Serwisu administrator może usunąć wpis lub zablokować dostęp do panelu administracyjnego.
 


Ostatnie opinie
Ocena: 5

Jakość obsługi

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 5

Stosunek ceny do jakości

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 5

Jedzenie

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 3

Wygląd lokalu

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 1

Jedzenie

Wild Bean Cafe

Bielsko-Biała

Ostatnie dodane lokale

A'petite

Jaworze

eosanka

Bielsko-Biała

Restauracje Bielsko Pizza Bielsko
Aktualności
Więcej aktualności