Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Kontakt
Dodaj obiekt

Start » Chata Olimpijczyka

Wisła, Al. J. Bursche 33
Wisła 43-460
tel. 33 855 17 77
http://www.olimpijczyk.wisla.pl
Facebook http://www.facebook.com/pages/Chata-Olimpijczyka-Jasia-i-Helenki/170415676339477
E-mail: chata.olimpijczyk@op.pl Kategorie: Karczmy, Obsługa imprez, Restauracje,


Opis

    Restauracja posiada trzy piętra. Pierwsze ugości nas w klimacie włoskim, z różnymi rodzajami past i pizzy, drugie piętro przeniesie nas w góralski, wiślański klimat, gdzie przy cieple kominka skosztujemy wyśmienitych placków z blachy, domowej kapusty zasmażanej czy przez nas wędzonego boczku lub kity świńskiej (wędzonej szynki wieprzowej).
   Trzecie piętro zostało zarezerwowane dla wesel, zorganizowanych imprez okolicznościowych i integracyjnych, gdzie po wcześniejszym ustaleniu przygotujemy dla państwa niezapomnianą biesiadę przy góralskiej muzyce z pieczonym prosiakiem, baranem i suto zakrapianą warzonką. Podchodzimy do każdego przyjęcia indywidualnie.      Unikamy standardowych ofert przywiązując jednocześnie ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Organizujemy przyjęcia do 200 osób. W wyjątkowych okolicznościach istnieje możliwość rezerwacji całego obiektu. Dla wycieczek oferujemy duże rabaty.

   Na gości pragnących powdychać świeżego, górskiego powietrza czeka bardzo duży, sezonowy taras z pięknymi widokami, który w ciepły wieczór stanowi idealne miejsce na romantyczną kolację w blasku świec. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwykłym miejscu na długo pozostanie w pamięci ucztujących.

 

   Zorganizujce imprezę integracyjną dla swich pracowników lub spotkanie biznesowe z ważnym klientem? Każda okazja jest dobra by porozpieczszać podniebienie naszymi specjałami. My zadbamy, aby każde spotkanie było niezapomniane. Dla Państwa firmy możemy zorganizować kapelę góralską, która biesiadnymi pieśniczkami sprawi, że chwile spędzone w naszej karczmie na długo pozostaną w pamięci towarzyszy.

 

   Przygotowaliśmy kilka propozycji menu na spotkania integracyjne, czy biznesowe. Są to jedynie propozycje, zatem wszelkie Państwa sugestie i wizje prosimy kierować pod numer 516 168 063. Dla Państwa możemy również zorganizować imprezę z pieczonym prosiakiem, czy baranem. Na specjalne okazje przygotowujemy również własną wódkę, Warzonkę. Jest to wódka robiona na cukrze, którą spożywa się na gorąco. Rozgrzeje ona każdą atmosferę, a Państwo będą się świetnie bawić.

 

    Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem góralskiego wesela w karczmie, chrztu swojej pociechy, komunii świętej, rocznicy ślubu we dwoje przy świecach czy jakiejkolwiek innej imprezy okolicznościowej to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Sala na drugim piętrze jest przeznaczona specjalnie na takie okazje. Będziecie tam Państwo świetnie się bawić we własnym gronie, swobodnie i nikt nie będzie zakłócał tak ważnych dla Państwa chwil. W cenie menu salę przystroimy odpowiednio do okazji, wszystko dopniemy na ostatni guzik, by mogli Państwo w spokoju ducha raczyć się naszymi specjałami. Zdjęcia sali udostępnianej na specjalne okazje znajdziecie Państwo u dołu tej zakładki oraz w galerii.

Wyświetlono: 2857 razy
  Ocena: 0.0
Jedzenie
  Ocena: 0.0
Wygląd lokalu
  Ocena: 0.0
Stosunek ceny do jakości
  Ocena: 0.0
Jakość obsługi
  Ocena: 0.0
Łącznie
Potrawy (1)
Galeria
Gdzie jesteśmy
Dodaj własny przepis
Słowa kluczowe: Chata Olimpijczyk w Wiśle, imprezy zorganizowane w Wiśle, Wesela w Wiśle, jedzenie w wiśle, restauracje w Wiśle, chata opimpijczyka opinie wisła, olimpijczyk opinie wisła, opimpijczyk w wiśle, olimpijczyk wisła.
Ostatnie opinie
Ocena: 5

Jakość obsługi

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 5

Stosunek ceny do jakości

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 5

Jedzenie

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 3

Wygląd lokalu

Pizza Picollo

Bielsko-Biała

Ocena: 1

Jedzenie

Wild Bean Cafe

Bielsko-Biała

Ostatnie dodane lokale

A'petite

Jaworze

eosanka

Bielsko-Biała

Restauracje Bielsko Pizza Bielsko
Aktualności
Więcej aktualności